Oszczędne zakupy

Wszędzie wokół reklamy, ciągle kuszeni jesteśmy, aby robić zakupy i wydawać pieniądze, niekoniecznie na rzeczy naprawdę nam potrzebne. Co zrobić, aby kupować oszczędnie? Wystarczy trzymać się pewnych zasad i stosować przydatne triki.

Second handy

Ubrania można kupować w second handach, wcale nie tracąc przy tym stylu ani urody. Wiele sklepów z używaną odzieżą oferuje dobrej jakości, ciekawe i oryginalne ubrania. Robiąc zakupy w tzw. ciuchach nie tylko zaoszczędzimy, ale i będziemy mieli okazję znaleźć coś wyjątkowego, czego nikt inny nie ma. Poza tym, w second handach można też kupić używane naczynia, dekoracje do domu, a nawet sprzęt elektroniczny. Wystarczy dobrze poszukać!

 

Serwisy internetowe

Wiele produktów możemy kupić czy wymienić w serwisach internetowych, takich jak Szafa czy Finta. Pierwszy służy do sprzedaży i wymiany ubrań, a za pomocą drugiego możemy pozbyć się starych książek czy odkupić od kogoś płyty albo gry komputerowe.

Promocje

Warto śledzić bieżące promocje. Większość znanych sklepów ma swoje strony internetowe, poprzez które nawet bez wychodzenia z domu da się sprawdzić, co dzieje się na mieście. Nie musimy więc już polować na promocje biegając od jednej galerii handlowej do drugiej, wystarczy przejrzeć ofertę online. Dotyczy to wszelkiego rodzaju sklepów, zarówno supermarketów, jak i butików, drogerii czy sklepów komputerowych.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s